Huawei

filter

Huawei на 21 март ќе ја претстави серијата P60 и Mate X3

По гласините и протекувањето на спецификациите, Huawei официјално го потврди датумот на претставување на својата нова серија P60.
Read more
filter

Huawei ги претстави новите уреди и го најави HarmonyOS

Компанијата Huawei го најави пристигнувањето на оперативниот систем HarmonyOS, а главна тема на настанот беше претставувањето на новите таблети, смартфонот P50 и паметните часовници.
Read more

Huawei, Samsung, Motorola: Што значи името на вашиот телефон?

Дали некогаш сте се прашале што се крие зад името на вашиот омилен технолошки бренд?
Read more
реклама

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more

Финансиски хороскоп од 15 до 21 јули

Read more

Трик како да постигнете совршен вкус на варената пченка

Read more