инструмент табла

Екран на допир: Производителите го форсираат, возачите не го сакаат

Најнова анкета покажа дека многу возачи претпочитаат копчиња и прекинувачи на стандардна инструмент-табла, наместо современите екрани на допир.
Read more
реклама

Кој е најмудриот хороскопски знак според астролозите?

Read more

Принцот Филип опериран од срце во стотата година од животот

Read more

Со измени на Законот за легализација на дивоградби се продолжува неговата важност за уште пет години

Read more

L'Equipe не штедеше навреди за Ѓоковиќ, дури и на лично ниво

Read more