искрен трејлер

play_arrow

Новата Star Wars серија Obi-Wan Kenobi доби искрен трејлер

Пред неполна недела излезе последната епизода од новата спиноф серија во Star Wars универзумот, посветена на џедајот Оби-Ван Кеноби, а веќе доби искрен трејлер.
Read more
play_arrow

Искрен трејлер за легендарниот Goodfellas

Биографскиот крими филм во режија на Мартин Скорсезе со Роберт Де Ниро, Реј Лиота, Џо Пеши, Лорен Брако и Пол Сорвино доби искрен трејлер - 32 години откако ја имаше својата премиера.
Read more
play_arrow

Искрен трејлер за The Secrets of Dumbledore

Третото продолжение на спиноф филмовите „Fantastic Beasts“ од Хари Потер универзумот - „The Secrets of Dumbledore“ - доби и тоа како искрен трејлер.
Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Morbius

Morbius излезе во Април, а сега доби и искрен трејлер.
Read more
play_arrow

Разочарувачкиот Moonfall доби искрен трејлер

Научно-фантастичниот филм кој излезе годинава ги разочара филмските љубители со приказната за земјината Месечина.
Read more
play_arrow

„Uncharted“ доби искрен трејлер

Read more
play_arrow

The Batman доби искрен трејлер

Најновата преработна за суперхеројот Бетмен почна да се прикажува во март, а на барање на фановите тимот на Screen Junkies изработи искрен трејлер.
Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Ghost Rider 1 & 2

Првиот дел на „Ghost Rider“ излезе во 2007 година со Николас Кејџ во главната улога, а режија и сценарио на Марк Стивен Џонсон.
Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Spider-Man: No Way Home

Најновиот филм за Спајдермен излезе во декември и дури сега дочека да добие искрен трејлер.
Read more
play_arrow

Искрен трејлер за номинациите за Оскар

Доделувањето на Оскарите ќе се одржи ноќта помеѓу недела и понеделник, а екипата на Screen Junkies на барање на фановите направи искрен трејлер за овогодишните номинации.
Read more
play_arrow

„Ghostbusters: Afterlife“ доби брутално искрен трејлер

Во најновиот искрен трејлер на YouTube каналот Screen Junkies се опишани сите нелогичности во новото продолжение на Ghostbusters, наречен Afterlife.
Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „No Time to Die“

Последниот Џејмс Бонд филм со Даниел Крег требаше да има премиера лани, но беше одложена поради пандемијата со COVID-19.
Read more
реклама

Џамија во Берлин развеа знаме со виножито

Read more

За власта новиот предлог ги содржи сите наши барања и забелешки, опозицијата излегува на протест

Read more

Што да правите ако ве касне змија?

Read more

Утрински секс: Зошто е уште подобар во лето?

Read more