Ивана Кнол

play_arrow

Исплива видео со Ивана Кнол од 2016: Како изгледаше порано „огнената“ Хрватка?

Хрватската навивачка Ивана Кнол, која предизвика бурни реакции на Светското првенство во Катар, не изгледала секогаш како денес.
Read more

Катарски бизнисмен за Ивана Кнол: Не ја сликаат оти е убава, туку за да ја пријават

На социјалните мрежи се рашири фотографија на која шеици ја фотографираат Ивана Кнол со своите мобилни телефони. Сите ја забележаа задоволната насмевка на човекот кој посегна по мобилниот телефон.
Read more

Сите во Катар сакаат да се фотографираат со хрватската навивачка Ивана Кнол

Read more
реклама

Исплива видео со Ивана Кнол од 2016: Како изгледаше порано „огнената“ Хрватка?

Read more

Од полноќ поголемо намалување на цените на горивата

Read more

Ана Брнабиќ: Србија е на раб на војна со Косово

Read more

Путин со шампањ в рака објасни зошто нема да прекине со напади

Read more