Јелена Ѓоковиќ

Зошто Јелена Ѓоковиќ не го бодреше Ноле во Мелбурн?

Новак Ѓоковиќ ја освои 10-тата титула на Австралија опен, а многумина се прашуваа зошто неговата сопруга Јелена не дојде да му даде поддршка.
Read more
play_arrow
filter

Јелена Ѓоковиќ одушеви со навивањето за Ноле на дуелот со Надал

Синоќа целиот свет му аплаудираше на српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ за победата над големиот ривал Рафаел Надал на Ролан Гарос, но еден аплауз сигурно му значеше најмногу од сите други.
Read more
реклама

Ограда од надвозник падна во Автокоманда, откорнати се дрвја, поплавени улици, делови од Скопје останаа без струја

Read more

Оградата од мостот во Автокоманда падна врз две возила

Read more

Доларот зајакна, еврото ослабе

Read more

6 симптоми дека имате дефицит на витамин Д во вашето тело

Read more