Јирген Клоп

play_arrow

Кога на Клоп ќе му „пукне филмот“ со новинарите

Јирген Клоп третпат во пет дена не го крие гневот поради набиениот распоред, повредите на бројни играчи, коронавирусот и сега и слабиот резултат, а таа фрустрација ја исфрла на медиумите.
Read more
реклама

Lidl доаѓа во Северна Македонија

Read more

Првпат на реклама: Вака изгледаат градите на жените кои дојат

Read more

Во Помпеја откопана античка римска кочија

Read more

Илон Маск, тргни се да помине дечково

Read more