хороскоп

Финансиски хороскоп до 12 мај: Враќање долгови и неочекувани трошоци

Погледнете што ѕвездите ве советуваат оваа недела во врска со вашите финансии.
Read more

Голем хороскоп за МАЈ 2024: Еден знак остварува долгогодишен сон

Мај, месецот на пролетта и будењето, носи предизвици и големи можности за секој астролошки знак.
Read more

Венера влезе во Бик – љубовен ураган до 23 мај

Планетата на љубовта, убавината и земните радости престојува во „својот“ Бик од вчера, 29 април, и ќе остане таму до 23 мај. Откако е во знакот со кој владее, се чувствува како дома.
Read more

5 хороскопски знаци ќе бидат на чекор до раскинување во мај

Астрологијата открива кои хороскопски знаци би можело да се разделат од партнерите во мај 2024 година.
Read more

5 хороскопски знаци кои се родени за да се збогатат во животот

Иако има многу фактори во игра, се верува дека овие хороскопски знаци имаат повеќе среќа кога се во прашање финансиите.
Read more

Тешка недела: Финансиски хороскоп за секој знак од 15 до 21 април

Астролозите ги дешифрираа тајните индиции за ѕвездите и планетите, подготвувајќи го финансискиот хороскоп за оваа недела.
Read more

Три хороскопски знаци кои ги очекува среќа, љубов и пари до 2034 година

Следните 10 години ќе бидат многу среќен период за припадниците на три хороскопски знаци. Ќе чувствуваат успех во речиси сите области од животот.
Read more

Кинески хороскоп за април 2024 година

Што ви носи кинескиот хороскоп за четвртиот месец во 2024 година?
Read more

Што ви предвидува најточниот словенски хороскоп за април 2024 година?

Астрологијата открива што ни носи најточниот словенски хороскоп за април 2024 година.
Read more

Ретрограден Меркур доаѓа на 1 април: Кои се другите 7 најопасни денови во април?

Ретроградноста влијае на финансиите, љубовта, чувството за припадност, но и деловниот успех и парите.
Read more

Неделен хороскоп за секој знак до 31 март, по денови

Проверете што ви предвидуваат ѕвездите оваа недела, од 25 до 31 март.
Read more

Неделен хороскоп од 11 до 17 март: Време е за големи одлуки

Неделниот хороскоп од 11 до 17 март продолжува да пренесува позитивна енергија од претходниот период, особено во однос на креативноста и продуктивната комуникација.
Read more
реклама

Ревматолог советува што да јадете наутро за здрави зглобови

Read more

Почна владеењето на Близнаците: Што ќе донесе за секој хороскопски знак?

Read more

Неколку трикови за идеални пржени лепчиња

Read more

Дали редовно го јадете зеленчукот што смирува воспаленија и го намалува холестеролот?

Read more