хороскоп

Што ќе им донесе сезоната на Бикот на сите хороскопски знаци од 19 април до 20 мај?

Сонцето влезе во Бик околу 10 часот по источноевропско време денеска, 19 април 2024 година, и ќе остане во овој знак до 20 мај.
Read more

Тибетски хороскоп: Годината на раѓање ја открива вашата судбина

Што кажува тибетскиот хороскоп за нашиот карактер и живот? Откријте кој знак сте по годината на раѓање.
Read more

Руски астролог: 2 хороскопски знаци ќе добијат судбоносна вест по 21 март

Рускиот астролог Павел Глоба откри кои два знака би можеле да добијат важна порака и вест.
Read more
Кој што кажува после секс - Овен: Ајде пак! Бик: Гладен сум

Хороскопските знаци после секс - Овен: Ајде пак! Бик: Гладен сум

Може да верувате или да не верувате во хороскоп, но секогаш е забавно да прочитате што кажуваат астролозите за вашето однесување согласно хороскопскиот знак.
Read more

Голем пролетен финансиски хороскоп: Кој ќе смени работа, а кој треба да штеди?

Прочитајте го финансискиот хороскоп за оваа пролет дознајте што ви подготвуваат ѕвездите.
Read more

Полната Месечина викендов ќе донесе промени во кариерата за 5 знаци

Полната Месечина во Девица на 24 февруари се појавува во опозиција со Сатурн и има големо влијание на некои знаци од Зодијакот на полето на кариерата.
Read more

Мажите родени во овие пет хороскопски знаци ги чекаат големи промени во љубовта

Астрологот Јулија Лифанова открива кои мажи драстично ќе го променат љубовниот живот во 2024 година.
Read more

Во кои хороскопски знаци се раѓаат најголемите манипулатори?

Во интересниот свет на астрологијата, секој хороскопски знак има одредени карактеристики кои можат да ја обликуваат неговата личност.
Read more

Три хороскопски знаци кои ќе имаат многу пари во 2024 година

Ѕвездите велат дека три хороскопски знаци ќе почувствуваат подобра ситуација на финансиски план, па откријте дали сте и вие еден од нив.
Read more

За еден хороскопски знак почна пеколен месец

Астрологијата открива кој хороскопски знак нема да може да се пофали дека сè му оди добро во ноември 2023 година.
Read more

Три хороскопски знаци кои имаат најмногу среќа во животот

Дали некогаш сте се запрашале зошто на некои луѓе сè им оди од рака?
Read more

Неделен хороскоп од 29 мај до 4 јуни: Што ви предвидуваат ѕвездите?

На Овните им претстои тешка недела, Лавот добива одлична понуда, Водолиите вртат нов лист, а вие?
Read more
реклама

Голем месечен хороскоп за јуни: Три знака ќе добијат судбоносни шанси и понуди

Read more

7 знаци дека имате IBS - синдром на нервозно дебело црево

Read more

Зошто шишињата за вино не се 1 литар туку 0,75 литри?

Read more

Најдобриот рецепт за грчка компир салата

Read more