хороскоп

Судбински пресврт за 3 хороскопски знаци во јули

Астрологијата открива со кои знаци судбината драматично се менува во јули 2024 година.
Read more

Што ќе му донесе младата Месечина на секој хороскопски знак?

Јулската млада Месечина го достигнува својот врв на 5 јули, неколку недели пред полната Месечина што ќе се случи на 21 јули оваа година.
Read more

Хороскоп за лето 2024: Астро настани што ќе „удрат“ на врските и браковите

Летото 2024 година е поврзано со клучни настани како што се средните точки помеѓу помрачувањата, кои понекогаш носат повеќе промени од самите помрачувања.
Read more

Голем месечен хороскоп за јуни: Три знака ќе добијат судбоносни шанси и понуди

Пристигна сезоната на Близнаци, но и Јупитер во овој знак, па Близнаците, Водолиите и Вагите ќе добијат неверојатни животни шанси во следната година.
Read more

Неделен хороскоп до 26 мај според рускиот астролог Павел Глоба

Нова недела е пред нас, а рускиот астролог Павел Глоба повторно ви ги толкува ѕвездите.
Read more

Неделен хороскоп од 22 до 28 април

Прочитајте на што ви предвидуваат ѕвездите за оваа недела недела до 28 април.
Read more

Голем неделен хороскоп до 21 април според рускиот астролог Павел Глоба

Ѕирнете меѓу ѕвездите и видете што ни носат оваа недела.
Read more

Хороскопски знаци кои стануваат големи егоисти во љубовните врски

Некои хороскопски знаци можат да бидат многу егоистични во љубовните врски, што доведува до бројни проблеми што може да резултираат со раскинување.
Read more

Руски астролог открива кои ќе бидат најнесреќни хороскопски знаци во декември

Рускиот астролог Павел Глоба откри кој нема да има среќа во текот на декември 2023 година.
Read more

Неделен хороскоп до 29 октомври

Прочитајте го неделниот хороскоп до 29 октомври 2023 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога станува збор за љубовта, работата и здравјето.
Read more

В петок е последната Супермесечина годинава: Четири знака ќе имаат судбински пресврт

В петок, 29 септември, небото ќе осветли со полна Месечина во Овен, што ќе донесе наплив на нова енергија, зовриена страст и амбиција.
Read more

Голем љубовен хороскоп за втората половина на јули: Кого го чека запросување?

Со Венера и Нептун во конјункција, реагираме непредвидливо во љубовта и пријателството.
Read more
реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Земјотрес во Скопје

Read more

По 14 години изградба Путин го отвори автопатот меѓу Москва и Санкт Петербург

Read more