хороскоп

Неделен хороскоп од 25 септември до 1 октомври

Прочитајте го неделниот хороскоп од 25 септември до 1 октомври 2023 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога се во прашање љубовта, работата и здравјето.
Read more

Руски астролози тврдат дека еден знак ќе плива во пари до крајот на септември

Познатиот руски астролог Тамара Глоба, како и нејзината колешка Василиса Володина, именуваа еден ист знак како оној што ќе профитира на крајот на летото, односно во следните 15 дена, барем кога станува збор за фи
Read more

Голем љубовен хороскоп за септември 2023: Лавот го очекува пресврт, Девицата губи време

Прочитајте го љубовниот хороскоп за септември 2023 година и дознајте што ви подготвуваат ѕвездите.
Read more

Хороскопски знаци предодредени да станат милионери

Има четири хороскопски знаци кои поради нивните карактеристики имаат најголеми шанси да станат милионери.
Read more

Три хороскопски знаци ќе имаат бурен љубовен живот до 15 август

Сладат големи промени на љубовен план за три знаци на Зодијакот.
Read more

Судбоносен јули: Кои знаци се пред големи промени?

Во јули 2023 година некои хороскопски знаци би можеле да се најдат на пресвртница.
Read more

Дали по 30-тата година повеќе ни влијае подзнакот, отколку хороскопскиот знак?

Астрологот Нина Николовски за Mondo објаснува зошто сите велат дека подзнакот е подоминантен после 30-тата година од животот.
Read more

Венера влезе во Рак: Кои ќе бидат најважни датуми?

Венера влезе во Рак на 7 мај и ќе остане во овој знак до 4 јуни – хороскопот открива какво влијание ќе има овој аспект, особено на полето на љубовта.
Read more

Три хороскопски знации чии соништа се пророчки: Сè што сонуваат се остварува

Кои хороскопски знаци најчесто имаат пророчки соништа - проверете дали сте на листата.
Read more

Месечен хороскоп за април: Три знака ќе имаат животен пресврт

Месечниот хороскоп за април предвидува дека три знаци ќе доживеат голем пресврт овој месец: на еден му се насмевнува нова љубов, друг го очекува раскинување, а трет ќе добие животна бизнис прилика.
Read more

Кои хороскопски знаци ги очекува невидена среќа и пари во април?

Дознајте кои 3 хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во април 2023 година и проверете дали сте меѓу нив.
Read more

Што ќе му донесе денешната полна Месечина во Девица на секој хороскопски знак?

Три знака ќе добијат големи пари, но некој ќе го извлече подебелиот крај во љубовта.
Read more
реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Зошто има сè поголем број случаи на рак на пенис низ светот?

Read more

Кога Данела ќе плива во Вардар?

Read more