хороскоп

Што ни носи неделниот хороскоп од 6 до 12 ноември?

Прочитајте го неделниот хороскоп од 6 до 12 ноември 2023 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога се во прашање љубовта, работата и здравјето.
Read more

Неделен хороскоп од 9 до 15 октомври

Најзначајниот настан за неделниот хороскоп од 9 до 15 октомври е помрачувањето на Сонцето во сабота. Еве што ни подготвуваат планетите оваа недела.
Read more

Доаѓа ретрограден Меркур: Носи хаос, а три хороскопски знаци имаат среќа

Прочитајте на кои 3 хороскопски знаци позитивно влијае ретроградниот Меркур од 23 август до 15 септември 2023 година.
Read more

Кои ќе бидат најсреќните денови во август за секој хороскопски знак?

Почна најтешкиот месец, а ова се датумите за кои ќе бидете благодарни.
Read more

Доаѓа Марс во Девица: Кој ќе се усреќи, кој треба да внимава?

Доаѓа Марс во Девица, а астрологот Нина Николовски за Mondo открива што можеме да очекуваме.
Read more

Финансиски хороскоп до 10 јули за секој знак: За кого Меркур во Рак носи катастрофа?

Што ви носи хороскопот за пари на почетокот на јули? На кого е погоден периодот за финансии, а на кого Меркур во Рак нема да биде многу од помош на финансиски план?
Read more

Хороскопски парови кои ги очекува долга љубов ако се спојат летово

Дознајте кои хороскопски парови се предодредени да се „пронајдат“ ова лето, претворајќи ја авантурата во врска која е пожешка од летното сонце.
Read more

Денеска има помрачување на Сонцето - како ќе се одрази на вашиот хороскопски знак?

Според астрологијата, положбата на планетите и ѕвездите може да влијае на нашиот живот.
Read more

Хороскопски знаци кои се секогаш искрени во врската

Иако сите понекогаш лажеме, некои луѓе веруваат дека секогаш треба да бидат искрени со партнерот.
Read more

Голема анализа: Кои се најголемите маани на секој хороскопски знак?

Хороскопскиот знак на кој припаѓате според Зодијакот не може целосно да ве дефинира, но може да каже многу за вас.
Read more

Каква судбина ве очекува според тибетскиот хороскоп за 2023 година?

Дознајте каква судбина ве очекува според тибетскиот хороскоп за 2023 година.
Read more

Кои хороскопски знаци ќе имаат најмногу пари во 2023?

Астрологијата открива кои хороскопски знаци ќе имаат најмногу пари во 2023 година.
Read more
реклама

НАЈДИ МЕ - Систем за рано предупредување за исчезнати деца во Македонија

Read more

Ибра: Имам толку многу пари, а брат ми не успеав да го спасам

Read more

Како правилно се јаде јапонско јаболко?

Read more

Ретрограден Меркур им ги враќа бившите на 4 хороскопски знаци

Read more