КИјану Ривс

play_arrow

15 најдобри филмови со Кијану Ривс

Во долгогодишната кариера, Кијану Ривс докажа дека може сè – да глуми од комедии до филмови со премногу акција.
Read more
play_arrow

Кијану во Cyberpunk 2077: Криминалец си само ако те фатат

Со оглед на тоа што видеоиграта ќе биде пуштена за нешто повеќе од еден месец, не е ни чудо што се вжештува маркетингот за Cyberpunk 2077.
Read more
реклама

Новата хит серија на Netflix растура, фановите предупредуваат: Не е за секого

Read more

Бил Гејтс: Можеби нѐ чека уште посмртоносен вирус, треба да се подготвиме

Read more

Како да забележите дека некој маж е вљубен во вас?

Read more

Зошто ме извади? - Рангник откри што му рекол нервозниот Роналдо

Read more