Конор Мекгрегор

Мекгрегор објави фотографија со џоинт: Побогат сум од цел УФЦ

ММА борачот Конор Мекгрегор уште еднаш предизвика бројни реакции со објава на социјалните мрежи. Овој пат објави фотографии од Мајами на кои се гледа како консумира марихуана.
Read more
play_arrow

Ѕирнете во луксузниот паб на Конор Мекгрегор вреден 2,3 милиони евра

ММА борачот Конор Мекгрегор им овозможи на фановите да ја ѕирнат во неговиот нов луксузен паб The Black Forge Inn.
Read more

Мекгрегор за Поарје: Ќе си поиграм, а потоа ќе го убијам ова исплашено момче

Овој викенд ќе ја видиме третата борба меѓу Конор Мекгрегор и Дастин Поарје, а Ирецот ја искористи можноста да му се закани на својот противник.
Read more

Гејџи се закани: Ако Мекгрегор се бори за титулата, јас заминувам

Конор Мекгрегор доживеа тежок пораз од Дастин Поарје. Ирецот беше фаворит во тој меч, но го доживеа првиот нокаут во кариерата.
Read more
play_arrow

Конор Мекрегор суспендиран на шест месеци

Пред два дена Конор Мекгрегор беше поразен од Дастин Поарје, а во следните шест месеци тој нема да има борби.
Read more
play_arrow

Поразениот Мекгрегор сака повторно да се бори со Поарје

Конор Мекгрегор беше поразен од Дастин Поарје во нивното второ УФЦ соочување што се одржа во Абу Даби синоќа.
Read more
реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more