Лејди Ди

play_arrow

„The Crown“ продолжува со контроверзиите и во новата сезона

Read more

Кристен Стјуарт како Лејди Ди ги разочара фановите

Објавена е нова фотографија од Кристен Стјуарт како принцезата Дијана во филмот „Spencer“.
Read more
реклама

Новата хит серија на Netflix растура, фановите предупредуваат: Не е за секого

Read more

Бил Гејтс: Можеби нѐ чека уште посмртоносен вирус, треба да се подготвиме

Read more

Како да забележите дека некој маж е вљубен во вас?

Read more

Зошто ме извади? - Рангник откри што му рекол нервозниот Роналдо

Read more