Лејди Гага

Семејството Гучи подготвува тужба за филмот со Лејди Гага: Патриција не е наша жртва

Семејството Гучи се закани на продукцијата на филмот „House Of Gucci“ со тужба поради начинот на кој се портретирани во новиот филм на Ридли Скот, а особено претставувањето на Патриција Реџани - „Црната вдовица“ к
Read more
play_arrow
filter

Гламурозно издание на Лејди Гага на премиерата на „House of Gucci“ во Лондон

Лејди Гага се погрижи сите погледи да бидат вперени во неа кога се појави во Лондон на премиерата на „House of Gucci“ о
Read more

Marvel сака Лејди Гага да стане дел од X-Men

Семејството на франшизата X-Men наскоро би можело да се прошири за една многу голема ѕвезда.
Read more
реклама

Направете брз тест со ладна вода и дознајте дали имате здраво срце

Read more

Неделен хороскоп од 29 мај до 4 јуни: Што ви предвидуваат ѕвездите?

Read more

Сирена – секс поза што прави чуда за мажите со мал пенис

Read more

Која храна докажано го намалува нивото на холестерол?

Read more