Лени Кравиц

Лени Кравиц откри дека е во целибат девет години

Американскиот музичар Лени Кравиц неодамна за медиумите откри дека е во целибат девет години.
Read more
реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Зошто има сè поголем број случаи на рак на пенис низ светот?

Read more

Кога Данела ќе плива во Вардар?

Read more