Мадс Микелсен

play_arrow

Микелсен на Модната недела во Милано докажа зошто е миленик на жените

Данскиот актер Мадс Микелсен гостуваше на Модната недела во Милано и докажа зошто е миленик на жените ширум светот.
Read more

Мадс Микелсен ќе го замени Џони Деп во „Fantastic Beasts 3“

Официјално е соопштено дека Мадс Микелсен ќе го замени Џони Деп во улогата на Гелерт Гринделвалд во филмот „Fantastic Beasts 3“.
Read more
реклама

Неделен хороскоп од 26 февруари до 3 март: Голема трансформација за еден знак

Read more

Како се чисти загорено дно на пегла со таблета парацетамол?

Read more

Починат маж пронајден на улица во Скопје

Read more

Полната Месечина викендов ќе донесе промени во кариерата за 5 знаци

Read more