Мајкл Џ. Фокс

По две тешки дијагнози, Мајкл Џ. Фокс објави крај на кариерата

Мајкл Џеј Фокс, најпознат по улогата во филмовите „Враќање во иднината“ (Back to the Future), отворено зборуваше за најлошите денови од неговиот живот и рече дека се повлекува од актерската кариера од здравствени причини.
Read more
реклама

Ги забележавте ли синоќа светлечките објекти на небото?

Read more

Eврокомесарот ја протна идејата да се поттурнат преговорите со Албанија

Read more

Четири хороскопски знаци на кои мај им носи среќа во љубовта

Read more

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more