Маркос Алонсо

Маркос Алонсо станува само третиот фудбалер кој настапувал за Реал, Барселона и Атлетико

Откако во понеделникот беше објавено дека левиот бек Маркос Алонсо ќе ја напушти Барселона како слободен играч ова лето, сега се чини дека е познато каде ќе оди.
Read more
реклама

Што треба да јадеме често за здрави зглобови?

Read more

Како да се ослободите од мувлата што се лепи на силиконот во веце?

Read more

Како квасецот може да помогне во одржувањето на растенија во градината?

Read more

Колку долго бебето треба да спие со родителите во собата?

Read more