масакр

play_arrow
filter

Невиден масакр: 79 затвореници убиени во три еквадорски затвори, некои обезглавени

Крвави трупови, некои обезглавени, натрупани на куп за да бидат спалени - Еквадор вчера беше згрозен од насилството што се случи еден ден претходно во затворите каде што војуваат наркокартелите и во кои беа убиени
Read more
реклама

Ги забележавте ли синоќа светлечките објекти на небото?

Read more

Четири хороскопски знаци на кои мај им носи среќа во љубовта

Read more

Безос го одреди датумот за патување во вселената

Read more

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more