мастурбација

Кои секс трендови ќе владеат во 2021?

Пандемијата, затворањето, повлекувањето во изолација, сето тоа влијае на сите аспекти од нашиот живот, па и на сексот.
Read more

Зошто треба максимално да уживате во мастурбацијата?

Не постои формула што треба да ја следите за да доживеете оргазам. Мастурбацијата ќе ве научи што ви помага за да доживеете оргазам.
Read more

Како мастурбацијата влијае на здравјето?

За многумина мастурбацијата е начин за уживање, опуштање и подобро запознавање на своето тело и тоа што му годи. Позитивните ефекти од мастурбацијата на организмот се многубројни и некои не се исти кај мажите и кај жените.
Read more
реклама

Google блокираше 164 опасни апликации: Веднаш избришете ги од телефонот

Read more

Запознајте го Гонсало Салгадо, телохранителот на Кристијано Роналдо

Read more

Британски специјалци тренираат за напад од вонземјани

Read more

Погледнете како руска олимписка шампионка го одбележа Водици

Read more