Матија Дестро

play_arrow

Постигна гол трчајќи со шише вода во раката

Соиграч на Горан Пандев направи дар-мар во противничката одбрана и постигна гол, а сето тоа држејќи шише вода во левата рака.
Read more
реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more