Моника Белучи

filter

Безвременска убавина: Моника Белучи повторно одушеви

Моника Белучи во септември ќе го слави 56 роденден и сè уште изгледа 20 години помладо. Славната актерка неодамна позираше за француско списание, а фотографот кој ги направи фотографиите истите ги објави на Instagram.
Read more