Netflix

play_arrow

Стигна трејлерот за продолжението на Netflix хитот „The Kissing Booth“

По две години чекање, конечно пристигна трејлерот и датумот за премиера на „The Kissing Booth 2“. Оригиналниот филм ги освои срцата на гледачите и стана еден од најгледаните и прегледуваните филмови на Netflix во 2018 година.
Read more
play_arrow

Серии и филмови кои треба да ги гледате на Netflix во јуни

Секој месец Netflix нуди десетици нови филмови и серии за своите корисници, но исто така и повлекува дел од содржините.
Read more
play_arrow

Шарлиз Терон е бесмртна хероина во акцијата „The Old Guard“

Шарлиз Терон е една од оние актерки чија убавина се чини дека му пркоси на времето.
Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за последната сезона на „13 Reasons Why“

Четвртата и последна сезона на мегапопуларната и контроверзна ТВ-серија „13 Reasons Why“ ќе биде достапна на Netflix на 5 јуни.
Read more
play_arrow

Романтична драма за опуштање - „Sweet Magnolias“ на Netflix

Netflix почна со емитување на новата романтична драма „Sweet Magnolias“.
Read more
play_arrow

[КАЈГАНА препорака] Зошто треба да ја гледате „White Lines“ на Netflix?

Новата серија на Netflix насловена „White Lines“ е дело на Алекс Пина, шпанскиот креатор на мегапопуларната „Money Heist“.
Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix – „Control Z“

Netflix поддржа уште една серија од шпанско говорно подрачје во која се третираат проблемите на младите адолесценти.
Read more
play_arrow

Netflix објави трејлер за новата оригинална серија „The Lying Life of Adults“

Романот „The Lying Life of Adults“ на познатата италијанска писателка Елена Феранте ќе биде екранизиран во нова оригинална серија на Netflix.
Read more
реклама

Во карантин македонски државјани кои дошле од Авганистан, дел од нив позитивни на COVID-19

Read more

Порнографски видеа и фотографии со девојки и жени од Гевгелија препраќани на социјалните мрежи

Read more

Автомобил удри и тешко повреди петгодишно дете

Read more

Српски туристи избркани од грчкиот остров Евија

Read more