Netflix

play_arrow

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Netflix го објави трејлерот за новата серија „The Minions of Midas“ која пристигнува на 13 ноември.
Read more
play_arrow

Netflix објави интересен трејлер за новата серија „Biohackers“

Ако завршивте со гледањето на серијата „Dark“ и барате нов, европски научно-фантастичен трилер за гледање, тогаш изгледа ќе ви се исполни желбата.
Read more
play_arrow

Стигна трејлерот за продолжението на Netflix хитот „The Kissing Booth“

По две години чекање, конечно пристигна трејлерот и датумот за премиера на „The Kissing Booth 2“. Оригиналниот филм ги освои срцата на гледачите и стана еден од најгледаните и прегледуваните филмови на Netflix во 2018 година.
Read more
play_arrow

Серии и филмови кои треба да ги гледате на Netflix во јуни

Секој месец Netflix нуди десетици нови филмови и серии за своите корисници, но исто така и повлекува дел од содржините.
Read more
play_arrow

Шарлиз Терон е бесмртна хероина во акцијата „The Old Guard“

Шарлиз Терон е една од оние актерки чија убавина се чини дека му пркоси на времето.
Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за последната сезона на „13 Reasons Why“

Четвртата и последна сезона на мегапопуларната и контроверзна ТВ-серија „13 Reasons Why“ ќе биде достапна на Netflix на 5 јуни.
Read more
play_arrow

Романтична драма за опуштање - „Sweet Magnolias“ на Netflix

Netflix почна со емитување на новата романтична драма „Sweet Magnolias“.
Read more
play_arrow

[КАЈГАНА препорака] Зошто треба да ја гледате „White Lines“ на Netflix?

Новата серија на Netflix насловена „White Lines“ е дело на Алекс Пина, шпанскиот креатор на мегапопуларната „Money Heist“.
Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix – „Control Z“

Netflix поддржа уште една серија од шпанско говорно подрачје во која се третираат проблемите на младите адолесценти.
Read more
play_arrow

Netflix објави трејлер за новата оригинална серија „The Lying Life of Adults“

Романот „The Lying Life of Adults“ на познатата италијанска писателка Елена Феранте ќе биде екранизиран во нова оригинална серија на Netflix.
Read more
реклама

Измерени повеќе од 15.000 пениси: Кој е златниот просек?

Read more

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

Катапулт поза: Повеќекратен оргазам за неа, дрска игра за него

Read more

Осум лаги за сексот што важат само во порно филмови

Read more