Netflix

play_arrow

Официјално: „La casa de papel“ добива петта сезона

Мегапопуларната серија „La casa de papel“(Money Heist) добива петта сезона.
Read more
play_arrow

„Love on the Spectrum“ – каков е светот на љубовта за луѓето со аутизам?

Документарецот „Love on the Spectrum“ ги следи приказните на млади луѓе кои се дијагностицирани со некоја од состојбите во спектарот на аутизам.
Read more
play_arrow

Свадба од соништата: Прв трејлер за реалното шоу „Say I Do“

Обожаваме серии и филмови со makeover, особено кога зад проектот стојат креативни и квалитетни професионалци.
Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Шоуто кое смени многу животи и ги допре срцата на милиони луѓе ширум светот, „Queer Eye“, продолжува со нови приказни.
Read more
реклама

Времеплов: Каде е, што прави најубавата собирачка на топчиња?

Read more

Три генерации дизајнери споделија: Како се калеше македонската мода?

Read more

Хороскопски знаци кои најчесто ги изневеруваат своите партнери

Read more

Се самоуби познат француски готвач обвинет за силување

Read more