Netflix

play_arrow

Официјален трејлер за серијата Notre Dame

Познатата париска катедрала Нотр Дам ја зафати сериозен пожар во аврил 2019 година, а Netflix и за тоа сними серија.
Read more
play_arrow

Топ 8 филмови што ги очекуваме на Netflix во 2022

Netflix работи напорно на нови филмови, па нè очекува солидна филмска година.
Read more
play_arrow

Запознајте ги новите суперхероини на „Thunder Force“

Објавен е трејлер за новиот филм „Thunder Force“, во режија на Бен Фалконе, а главните улоги ги толкуваат Мелиса Мекарти и Октавија Спенсер.
Read more
реклама

Пет застрашувачки пророштва на Баба Ванѓа за 2023 година

Read more

Приватните превозници во петок ќе го блокираат Скопје со 200 автобуси

Read more

Дали беше паметно да оживееме древни вируси од сибирскиот вечен мраз?

Read more

Како киселата зелка го чува имунитетот?

Read more