новинарски гафови

play_arrow

Најсмешните новинарски гафови во 2022

Read more

Плукни-залепи домино ефект

Read more
play_arrow

Никогаш не се радувај предвреме

Американската ТВ презентерка Ана Хофман научи животна лекција на потешкиот пат, откако нејзината предвремена радост сега е потсмев на интернет.
Read more
play_arrow

Фејл компилација: Најсмешните ТВ гафови

News Be Funny објави нова смешна компилација од новинарски гафови при пренос во живо. Акцентот е поставен токму на техничките проблеми со кои новинарите и водителите се соочени додека водат емисија или вести во живо.
Read more
реклама

6 симптоми дека имате дефицит на витамин Д во вашето тело

Read more

Како со диетата 80/20 може да слабеете додека ја јадете вашата омилена храна?

Read more

Грција во сè поголеми проблеми поради масовниот туризам

Read more

Илон Маск: Во иднината нема да има телефони

Read more