One Plus

filter

OnePlus го претстави смартфонот Nord CE, пристигнува во Европа

Компанијата OnePlus го претстави новиот смартфон под назив Nord CE.
Read more

Како ќе изгледа претстојниот смартфон OnePlus 9?

Рендерите кои се појавија на интернет ги откриваат некои од клучните карактеристики на смартфонот OnePlus 9.
Read more
play_arrow
filter

Нови детали за смартфонот OnePlus 8T

Како што веќе често се случува во технолошкиот свет, неофицијално и неовластено се објавени рендери и спецификации за смартфонот OnePlus 8T.
Read more
реклама