OnePlus

filter

Претставен OnePlus Ace 3, на меѓународниот пазар пристигнува под ознаката 12R

OnePlus го претстави својот прв уред во 2024 година, со нетрпение очекуваниот паметен телефон OnePlus Ace 3.
Read more
filter

Претставен смартфонот OnePlus 12, основниот модел чини 610 долари

Компанијата OnePlus денеска во Кина официјално го претстави својот нов смартфон, а тоа е моделот OnePlus 12.
Read more

Откриени детали за новиот OnePlus 12

Наскоро на пазарот доаѓа OnePlus 12, а сега се познати некои детали за овој смартфон.
Read more
filter

OnePlus го претстави Ace 2 Pro со импресивни спецификации

Компанијата OnePlus официјално го претстави смартфонот OnePlus Ace 2 Pro со доста интересни спецификации.
Read more
filter

Рендерите го открија изгледот на смартфонот OnePlus V Fold

Долгоочекуваниот смартфон на преклоп на OnePlus треба да биде претставен во август, а рендерите кои се појавија на интернет го откриваат неговиот изглед.
Read more

Откриени детали за новиот смартфон OnePlus 11

Во пресрет на официјалното претставување на смартфонот OnePlus 11, клучните спецификации на овој уред беа откриени преку кинеската социјална мрежа Weibo.  
Read more

OnePlus наскоро ќе го претстави својот прв телефон на преклопување

OnePlus се подготвува за лансирање на својот прв телефон на преклопување, а тоа на Twitter го навести коосновачот на оваа компанија, Пит Лау.
Read more
play_arrow
filter

OnePlus го претстави смартфонот OnePlus 10T, познати и цените

Компанијата OnePlus го претстави својот нов паметен телефон, OnePlus 10T, кој е достапен и за клиентите во Европа.
Read more
реклама

Дали кондомот влијае на времетраењето на односот?

Read more

Трик за лесно ослободување од досадните семки од пиперките

Read more

Утврдена голема лага во истрагата за несреќата на Titan: Сè е измислено

Read more

Корисни домаќински трикови со кондоми

Read more