Oppo

Како ќе изгледа првиот смартфон на преклоп на Oppo?

Компанијата Oppo ќе го претстави својот прв смартфон на преклоп, а сега се објавени и спецификациите за овој модел.
Read more

Спојувањето со OPPO го направи OnePlus сосема нов бренд

Компанијата OnePlus ќе го прескокне моделот OnePlus 9T менувајќи го својот софтвер за OPPO софтвер.
Read more

Oppo ја најави следната генерација на селфи камера под екранот

Компанијата Oppo ја најави најновата верзија за својата технологија која се однесува на селфи камерата која е сместена под екранот.
Read more
play_arrow
filter

Новиот специјален смартфон на Oppo е инспириран од Марс и вселената

Кинеското вселенско летало Tianwen-1 успешно слета на Марс, а за да го одбележи овој историски настан, кинескиот производител на паметни телефони Oppo претстави специјален мобилен телефон.
Read more
реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more