Памела Андерсон

play_arrow

Памела повеќе не се шминка: Да се ​​биде свој е најдоброто чувство, убавината е слобода

Памела Андерсон потврди дека веќе воопшто не се шминка и објасни зошто се одлучила на овој чекор.
Read more
filter

Памела Андерсон изненади со природниот изглед, во јавноста се појави без шминка

Памела Андерсон неодамна присуствуваше на модна ревија на Модната недела во Париз, а нејзиниот изглед изненади многумина.
Read more
play_arrow

Памела Андерсон уште го носи црвениот костим за капење од Baywatch

Памела Андерсон неодамна откри дека сè уште го има култниот црвен едноделен костим за капење што го носеше во серијата Baywatch и тврди дека го носи повремено.
Read more

Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Во своите мемоари „Love, Pamela“, Памела Андерсон откри многу интересни детали од нејзиниот живот, меѓу кои и едно еротско искуство кое ја променило.
Read more
play_arrow

Што откри трејлерот за документарецот на Памела Андерсон?

Read more

Меган Фокс за Ноќта на вештерките се маскираше во Памела Андерсон

Меган Фокс заедно со својот вереник Машин Ган Кели одушеви со својата маска по повод популарниот празник Ноќта на вештерките, а инспирација за својот костим пронајде во поранешниот холивудски пар - Памела Андерсон и Томи Ли.
Read more

Памела Андерсон се разведува по петти пат

Ѕвездата на ТВ-серијата „Baywatch“, Памела Андерсон поднесе барање за развод од петтиот сопруг Ден Хејхарст со кого се венча пред една година, пишува магазинот Rolling Stone, повикувајќи се на блиски извори до па
Read more
play_arrow

Објавен нов трејлер за серијата за Памела Андерсон и Томи Ли

Disney објави уште еден трејлер за серијата „Pam & Tommy“, чие дејство се одвива околу легендарниот пар од 90-тите, Памела Андерсон и Томи Ли.
Read more
play_arrow

Лили Џејмс е иста како Памела Андерсон во трејлерот за „Pam & Tommy“

Лили Џејмс и Себастијан Стан се појавуваат како Памела Андерсон и Томи Ли во првиот трејлер за долгоочекуваната серија „Pam & Tommy“, која во февруари ќе биде достапна на платформата Hulu.
Read more

Памела Андерсон се омажи за нејзиниот телохранител

Американската актерка Памела Андерсон и нејзиниот телохранител Ден Хејхарст се венчаа на Бадник во Ванкувер.
Read more
реклама

Над 1.300 починати на аџилак во Саудиска Арабија

Read more

Ограда од надвозник падна во Автокоманда, откорнати се дрвја, поплавени улици, делови од Скопје останаа без струја

Read more

Терористички напади во Русија: Улични тепачки, нападнати цркви, убиени 15 полицајци

Read more

Доларот зајакна, еврото ослабе

Read more