Петар Петковски

Петковски: Одиме по бодови против Беласица, ама без потценување

По бламажата од 0:6 во првото коло, Беласица денеска гостува кај Работнички кој, пак, мора да го поправи впечатокот бидејќи во последните моменти доживеа пораз минатиот викенд.
Read more
реклама

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

Го зголемува ризикот од инфекција: Кој е најлошиот избор на заштитна маска?

Read more

Најнезаборавните пенали во поновата фудбалска историја

Read more

Какви порно филмови сака секој хороскопски знак?

Read more