Пол Пирс

Порно страница му нуди работа на Пол Пирс по отказот од ESPN

Поранешната ѕвезда на НБА Пол Пирс беше отпуштен од ESPN за недолично однесување затоа што вечерта пред Велигден на Instagram вршеше пренос во живо од забава со егзотични танчарки, очигледно под влијание на опијат
Read more
реклама

Шест знаци дека пиете премногу вода

Read more

Милијарда долари за да може Ever Given да излезе од Суецкиот Канал

Read more

Колку секс е навистина потребно за среќна врска?

Read more

Жителите на Ново Маало во одбрана на проектот спроти „Холидеј Ин“

Read more