Пол Рад

play_arrow

Топ 20 славни личности кои стапиле во брак со обични луѓе

Наместо да бидат оквалификувани како следните Бранџелина или Бенифер, овие славни личности се зедоа со луѓе кои доаѓаат од обичниот и анонимен свет.
Read more

Најзгодниот маж во светот наполни 53 години, сите се чудат за неговиот изглед

Актерот Пол Рад, кој кон крајот на 2021 беше прогласен за најсекси маж според магазинот People, денес нап
Read more
play_arrow

Пол Рад прогласен за најсекси маж во светот: Добро е што го сфатија тоа

Магазинот People го прогласи американскиот актер Пол Рад за најпривлечен маж во 2021 година.
Read more
реклама

Грците бесни на бојата на новите кошаркари: Ова не е наша репрезентација

Read more

Короната има нов симптом - заразените не се ни свесни дека е од вирусот

Read more

Ален Исламовиќ не се вика Ален, си го сменил името за подобра кариера

Read more

Роналдо додаде причини за заминување од Јунајтед

Read more