полнач

Дали го оставате полначот во штекер дури и кога не го полните телефонот?

Многумина од нас го оставаат полначот во штекерот по полнењето на мобилниот уред. Сепак, дали е тоа добра навика?
Read more
реклама

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more

Финансиски хороскоп од 15 до 21 јули

Read more

Трик како да постигнете совршен вкус на варената пченка

Read more