половен автомобил

Купувате половен автомобил? Ова се знаците дека возилото било удрено

При купување автомобил на старо понекогаш е многу тешко веднаш да воочите некои знаци што укажуваат дека возилото било удрено.
Read more

Купувате половен автомобил? Следете ги овие пет златни правила

Оваа година низ светот се продадоа далеку помалку автомобили, и половни и нови. Побарувачката за нови возила стагнира најмногу како резултат на КОРОНА кризата, а и половните не се поштедени.
Read more
реклама

Не простуваат лесно: Хороскопски знаци кои најдолго се лутат

Read more

Клуни одбил 35 милиони долари за еднодневно снимање реклама

Read more

Знаци што покажуваат дека старата љубов уште ве нема преболено

Read more

Првата студија покажа: Омикрон успешно го избегнува имунитетот стекнат по природен пат

Read more