приведен

Приведен скопјанец кој намамил Германка да дојде во Трубарево, па ја нападнал и ја затворил во домот

Полицијата приведе 22-годишен маж од село Трубарево, кој преку социјална мрежа намамил Германка да дојде во Скопје, па ја нападнал и ја држел заклучена во неговиот дом.
Read more

Приведено лице по распишана потерница за доиздржување казна затвор

Read more

Приведен 28-годишник од Претор поради агресивно однесување врз полицајци

Read more

Приведен битолчанец за издржување казна затвор

МВР соопшти дека во Битола е приведен 37-годишен битолчанец, баран за издржување затворска казна.
Read more
реклама

Како изгледа балканско семејство на плажа?

Read more

Шест љубовни парови создадени еден за друг

Read more

Како да ја оживеете намалената желба за секс?

Read more

25 јуни 1876, Индијанците ја поразиле американската војска кај Литл Бигхорн

Read more