пронајден мртов

Две лица пронајдени мртви во семејниот дом во Скопје

МВР соопшти дека двајца скопјани се пронајдени починати во нивниот дом.
Read more

Скопјанец пронајден мртов во стан

Скопје, 3 јуни 2020 (МИА) – Седумдесет и шестгодишен скопјанец е пронајден мртов во неговиот стан на булеварот „Партизански одреди“.
Read more

Кечерот Шад Гаспард пронајден мртов на плажа во Калифорнија

Конечно е пронајдено телото на поранешниот кечер Шад Гаспард, кој исчезна додека пливаше со 10-годишниот син. Неговото тело е пронајдено на плажа во Калифорнија.
Read more
реклама

Предупредување до над 48 милиони луѓе: Следува пекол на Земјата

Read more

Јадрото на Земјата станува сѐ погусто од едната страна, научниците не знаат зошто

Read more

Што ќе се случи ако правите 300 „чучњеви“ секој ден, цел месец?

Read more

Кит проголта нуркач, па го исфрли неповреден

Read more