ПСЖ

Официјални состави: Барселона - ПСЖ

Тренерите Роналд Куман и Маурисио Почетино ги објавија составите со кои ќе истрчаат на вечерашниот дуел.
Read more

Нејмар: Никогаш нема да престанам да се журкам

Бразилскиот виртуоз вели дека би побудалел доколку целото свое време го посвети на фудбалската игра.
Read more

Леонардо: Големи играчи како Меси секогаш ќе бидат желби на ПСЖ

Спортскиот директор на парискиот клуб ги разгорува гласините дека следна дестинација на Меси може да биде француската престолнина.
Read more

Паредес: Сите сакаме Меси да ни дојде во ПСЖ

Аргентинскиот интернационалец се надева дека неговиот сонародник наредната сезона ќе го облече дресот на ПСЖ и како што вели, сите во тимот се надеваат на такво нешто.
Read more

Во Тотенхем е тесно, ПСЖ почна преговори за Деле Али

Францускиот шампион Пари Сен Жермен започна разговори за играчот за врска на Тотенхем Деле Али, објавуваат британски медиуми.
Read more
реклама

Гејтс: Се ближи крајот на пандемијата

Read more

Најдобрите љубовни комбинации во хороскопот

Read more

Убавица на денот: Ноам Алон

Read more

Заев: Груевски да си дојде дома, оттука да коментира ако има што да каже

Read more