ПСЖ

Детали го делат Мурињо од договор со ПСЖ

Read more

Шефот на Ла Лига: Се смеев од срце кога Баерн го елиминираше ПСЖ

Шефот на Ла Лига, Хавиер Тебас, се истакна со уште една провокативна изјава.
Read more
play_arrow

Каде Катарците ја утнаа работата со ПСЖ?

Кога емирот на Катар го купи Пари Сен Жермен преку Qatar Sports Investment, тој ненамерно откри рудник со злато.
Read more

Почетино ја коментираше ситуацијата со Донарума и Икарди

Аргентинскиот стратег конечно проговори за двајцата играчи на ПСЖ кои се незадоволни од статусот кој го имаат во клубот.
Read more
play_arrow

Бламажа на ѕвездениот ПСЖ - не го погоди голот и загуби кај Рен

Ниту офанзивата со Мбапе, Нејмар, Меси и Ди Марија не помогна, па преплатените париски ѕвезди доживеаја пораз од 2:0 на гостувањето кај просечниот тим на Рен.
Read more
play_arrow

ПСЖ прави сѐ да ги задржи Нејмар и Мбапе

ПСЖ синоќа, еден ден подоцна од очекуваното, го заврши есенскиот дел од европската сезона со победа од 5:1 над Башакшехир, на повторениот натпревар што беше прекинат во вторникот поради расистички инцидент.
Read more
реклама

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Земјотрес во Скопје

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more