Ромен Грожан

play_arrow

Грожан: Умирав среде пламенот, но ќе возам на последното ГП

Французинот од тимот на Хас кој имаше страшна несреќа во Бахреин опишува за немилиот настан.
Read more
play_arrow

ФИА ќе ја истражува страшната несреќа на Грожан

Меѓународната федерација за автомобилизам (ФИА) ќе поведе истрага за несреќата на возачот во Формула 1 Ромен Грожан, кој на чудесен начин мина само со полесни повреди, откако неговиот болид удри во заштитната ограда по што се преполови и з
Read more
play_arrow

27 секунди пекол: Вистинско чудо е како Грожан преживеа

Возачот на Формула 1 Ромен Грожан за чудо остана жив по вчерашниот инцидент на трката за Големата награда на Бахреин, откако се заби со болидот на Хас во заштитната ограда.
Read more
реклама

Вучиќ прикажа фотографии со оружје и безживотни тела со траги на мачење

Read more

Овие се седумте најдобри мобилни телефони во светот

Read more

Не, Илон Маск не е мртов

Read more

Првпат воведена е-трговија во Пошта – онлајн нарачки со можност за испорака до адреса

Read more