samsung

filter

Samsung го најави новиот модел Galaxy A42 5G со пристапна цена

Во текот на оваа година, од Samsung се потрудија да понудат смартфони кои поддржуваат 5G мрежа, но да имаат пристапна цена, па сега од компанијата го најавија моделот Galaxy A42 5G.
Read more
filter

Samsung го претстави новиот Galaxy Z Fold 2

Компанијата Samsung го претстави Galaxy Z Fold2, третата генерација на смартфони на преклоп.
Read more
play_arrow

Samsung oбјави тизер за новиот Galaxy Z Fold 2

Компанијата Samsung со тизер ја најави верзијата за претстојниот смартфон Galaxy Z Fold 2 под назив Thom Browne Edition.
Read more

Опцијата Find My Mobile на Samsung сега функционира и офлајн

Функцијата Find My Mobile на Samsung е исклучително корисна во случај да не можете да си го најдете мобилниот телефон, а со новото ажурирање, таа работи на уредите од семејството Galaxy и кога тие не се поврзани на интернет.
Read more

Samsung го подготвува првиот евтин смартфон на преклоп

Samsung нема голема конкуренција на пазарот на смартфони на преклоп, а сега, наводно, го подготвува новиот модел со пристапна цена.
Read more
play_arrow
filter

Објавено кратко видео за претстојниот Samsung Galaxy S20 Ultra

Додека го очекуваме официјалното претставување на новиот смартфон на Samsung, се појави кратко видео кое покажува како би можело да изгледа новиот Galaxy S20 Ultra.
Read more

Познато кога ќе биде претставен Samsung Galaxy Note 20

Samsung објави кога ќе го претстави новиот Galaxy Note 20. 
Read more
filter

Објавени првите фотографии за Galaxy Z Flip 5G

Samsung сè уште не го претстави својот нов 5G смартфон на преклоп, но на интернет се појавија првите фотографии коишто откриваат како ќе изгледа овој уред.
Read more
play_arrow
filter

Samsung го претстави новиот Galaxy A31

Samsung го претстави новиот член на семејството Galaxy A, а тоа е моделот A31.
Read more
filter

Објавени првите фотографии за Samsung Galaxy Watch 3

Фотографиите за Galaxy Watch 3 ни откриваат како би можело да изгледа новиот паметен часовник на Samsung.
Read more

Познато кога ќе биде претставен Samsung Galaxy Note 20

Компанијата Samsung онлајн ќе го претстави смартфонот Galaxy Note 20 во август.
Read more
filter

Како ќе изгледа новиот Galaxy Z Flip 2?

Актуелниот смартфон на Samsung – Galaxy Z Flip
Read more
реклама

Полната Месечина почнува денес: Што ќе му донесе на секој хороскопски знак?

Read more

Шенон Доерти: Ќе снимам видео за да се збогувам со најблиските

Read more

Низ фотографии: Погледнете како изгледа Нагорно-Карабах додека трае конфликтот

Read more

Времеплов: Каде е, што прави најубавата собирачка на топчиња?

Read more