samsung galaxy note

Samsung прекинува со производство на Galaxy Note 20

Според новите извештаи, Samsung ќе престане да го произведува Galaxy Note 20.
Read more

Galaxy Note 22 ќе биде претставен наредната година?

Galaxy Z Fold 3 доби и позитивни и негативни критики, но повеќето од нив беа позитивни. Повеќето рецензенти се согласуваат дека телефонот на преклоп не може да ја замени серијата Galaxy Note колку и да е добар.
Read more

Како ќе изгледа претстојниот Samsung Galaxy Note 21?

Сè повеќе информации говорат за тоа дека претстојниот смартфон Galaxy Note 21 ќе има камера која ќе биде „скриена“ под екранот.
Read more
play_arrow
filter

Објавено кратко видео за претстојниот Samsung Galaxy S20 Ultra

Додека го очекуваме официјалното претставување на новиот смартфон на Samsung, се појави кратко видео кое покажува како би можело да изгледа новиот Galaxy S20 Ultra.
Read more

Познато кога ќе биде претставен Samsung Galaxy Note 20

Samsung објави кога ќе го претстави новиот Galaxy Note 20. 
Read more
filter

Како ќе изгледа новиот Galaxy Note 20 Ultra?

Објавени се рендери за новиот Galaxy Note 20 Ultra на веб-сајтот на Samsung.
Read more

Познато кога ќе биде претставен Samsung Galaxy Note 20

Компанијата Samsung онлајн ќе го претстави смартфонот Galaxy Note 20 во август.
Read more
реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more