Samsung Galaxy S

filter

Samsung наскоро ќе ја претстави серијата Galaxy S21 - колку ќе чинат новите модели?

Компанијата Samsung најверојатно на 14 јануари ќе ја претстави серијата Galaxy S21, a сега се појавија и цените на претстојните уреди.
Read more

Samsung Galaxy S21 Ultra ќе има 6 камери

Најновите информации се дека новиот смартфон Galaxy S21 Ultra ќе има дури 6 камери.
Read more
filter

Што подготвуваат од Samsung за 2021 година?

Се очекува Samsung да ги претстави новите смартфони на почетокот на 2021 година, а тоа може да се случи и на 14 јануари.
Read more

Samsung наскоро ќе ги претстави новите смартфони од серијата Galaxy S

Компанијата Samsung планира да ги претстави новите флегшип смартфони малку порано отколку што се очекуваше.
Read more
filter

Samsung наскоро ќе претстави 3 модели од серијата Galaxy S

Новите модели на Samsung за кои се предвидува дека ќе бидат водечки смартфони на јужнокорејската компанија ќе пристигнат во јануари 2021 година.
Read more
реклама

Google блокираше 164 опасни апликации: Веднаш избришете ги од телефонот

Read more

Запознајте го Гонсало Салгадо, телохранителот на Кристијано Роналдо

Read more

Британски специјалци тренираат за напад од вонземјани

Read more

Погледнете како руска олимписка шампионка го одбележа Водици

Read more