сексуални партнери

Зошто и мажите и жените лажат за бројот на сексуални партнери?

Познато е дека мажите сакаат да го преувеличуваат бројот на партнерки бидејќи сакаат да се покажат како големи заводници и „вистински мажи“, додека жените го намалуваат бројот на партнери за да ги задоволат очеку
Read more

Истражување: Која е најпопуларната секс поза?

За сексот се пишува и се зборува многу.
Read more
реклама

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Read more

Скандалозно исфрлен фоторепортер од Ролан Гарос

Read more

За една ноќ во Скопје 13 уапсени поради поседување дрога, меѓу нив и малолетник

Read more

Како се снимаше Lord of the Rings

Read more