сексуални работнички

Секс во време на корона: Борделите со препораки за пози со помал ризик од зараза

Швајцарските бордели се надеваат дека наскоро ќе може да продолжат со работа, по олабавувањето на мерките за спречување на ширењето на коронавирусот, секако со почитување на одредени мерки за заштита.
Read more
play_arrow

Сексуалните работнички во Британија услужуваат и во корона-криза

Британскиот сервис BBC направи истражувачка сторија за сексуалните работнички и работници во Велика Британија и откри дека рестриктивните мерки за движење и блиски контакти поради пандемијата со коронавирус не ги спречуваат да ги обавуваат нивните
Read more
реклама

Како да го зголемите нивото на тестостерон на природен начин?

Read more

11 август 1972, американската војска се повлекла од Виетнам

Read more

Новиот играч на Јувентус полни батерии на Охридското Езеро

Read more
Од утре стабилно, претежно сончево и сè потопло време

Од утре стабилно, претежно сончево и сè потопло време

Read more