Серхио Рамос

Рамос одбива да остане со Реал - Каде би можело да заврши?

Серхио Рамос сè уште не го продолжил договорот со Реал Мадрид, кој истекува следното лето.
Read more

Реал подготвува нов договор за Рамос

Раководството на Реал Мадрид планира да го продолжи договорот со дефанзивецот и капитен на тимот Серхио Рамос.
Read more
реклама

Интегра ги претстави плановите: Штип се претвора во балкански Манчестер

Read more

Апасиев: Вакво зло Македонија немала од АСНОМ до денес

Read more

Се крчка ЕУ-гославија за време на Бајден, каде е Северна Македонија во овој план?

Read more

Делчево го доби првиот Музеј на олдтајмери

Read more