Сержи Баржуан

Сержи назначен за в.д. тренер на Барселона

Привремено решение на испразнетото тренерско столче во каталонскиот гигант ќе биде предводникот на Б тимот и поранешен играч на клубот, Сержи Баржуан и Есклуза.
Read more
реклама

Новата хит серија на Netflix растура, фановите предупредуваат: Не е за секого

Read more

Бил Гејтс: Можеби нѐ чека уште посмртоносен вирус, треба да се подготвиме

Read more

Како да забележите дека некој маж е вљубен во вас?

Read more

Зошто ме извади? - Рангник откри што му рекол нервозниот Роналдо

Read more