Sex and the City

Ни секс, ни град: Новите епизоди на „Sex and the City“ ќе бидат бескрајно здодевни

Обожавателите на серијата „Sex and the City“  не можат да се помират со фактот дека популарната Саманта нема да се појави во новите продолженија, а сега се открива дека новиот проект ќе биде уште поздодевен.
Read more
play_arrow

„Sex and the City“ се враќа без Ким Катрал

Кристин Дејвис, Сара Џесика Паркер и Синтија Никсон ќе се вратат во улогите на Шарлот, Кери и Миранда во обновената верзија на „Sex and the City“ на HBO Max.
Read more
Сите заблуди што ни ги пласираше „Sex and the City“

Сите заблуди што ни ги пласираше „Sex and the City“

Сексот и градот. Легендарната серија што сруши табуа и создаде цела една индустрија на мода, филм и животен стил.
Read more