Шерон Стоун

Шерон Стоун зела 13,5 милиони долари помалку од Мајкл Даглас за Basic Instinct

Шерон Стоун на 43. доделување на наградите Muse во Њујорк откри неколку нови детали за филмот „Basic Instinct“ кој ја прослави во 1992 година.
Read more

Шерон Стоун: Роберт де Ниро и Џо Пеши беа од ретките колеги кои не беа женомразачи

Шерон Стоун ги пофали Роберт де Ниро и Џо Пеши за нивното однесување како актери, зборувајќи за мизогинијата во Холивуд.
Read more

Шерон Стоун објави разголена фотографија: Несовршена на совршен ден

Легендарната актерка Шерон Стоун објави разголена фотографија на која ги покажа своите „несовршености“ на 64-годишна возраст.
Read more
filter

Кои познати личности имаат натпросечен IQ?

Кога станува збор за познатите личности, многумина го делат ставот дека овие луѓе не се пример за интелигенција. Но, можеби ќе бидете изненадени од некои од нив, кои го докажаа токму спротивното.
Read more

Шерон Стоун позираше во костим за капење и покажа завидна фигура на 63 години

Read more

Шерон Стоун во бикини покажа дека и на 63 години изгледа одлично

Актерката Шерон Стоун ги одушеви обожавателите на Instagram со фотографија на којашто позира во жолто бикини.
Read more
play_arrow

Шерон Стоун немоќна да ја спречи експлицитната верзија на „Basic Instinct“

Најновата верзија на „Basic Instinct“ носи нови бонус снимки на Мајкл Даглас и Шерон Стоун, а актерката се пожали дека не може да го запре објавувањето на експлицитната верзија.
Read more
play_arrow

Холивудските убавици откриваат: Кој е мојот најлош филмски бакнеж?

Холивудските русокоси Кејт Хадсон (41) и Гвинет Палтроу (48) открија дека филмските бакнежи со некои од нивните колеги навистина не биле за паметење. Барем не по добро.
Read more
реклама

Дали кондомот влијае на времетраењето на односот?

Read more

Трик за лесно ослободување од досадните семки од пиперките

Read more

Утврдена голема лага во истрагата за несреќата на Titan: Сè е измислено

Read more

Корисни домаќински трикови со кондоми

Read more